Obecny czas: 14 Lip 2024, 12:46

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


antyradary.net - Antyradary - forum dla użytkowników urządzeń wykrywających fotoradary. - Warunki korzystania

Używając "antyradary.net - Antyradary - forum dla użytkowników urządzeń wykrywających fotoradary." (dalej jako "my", "nasze", "nas", "antyradary.net - Antyradary - forum dla użytkowników urządzeń wykrywających fotoradary.", "http://antyradary.net/forum"), zgadzasz się na poniższe warunki. Jeśli na nie się nie zgadzasz, proszę, nie wchodź na "antyradary.net - Antyradary - forum dla użytkowników urządzeń wykrywających fotoradary." ani z niego nie korzystaj. Możemy zmienić te warunki i dołożymy wszelkich starań, by Cię o tym poinformować, lecz w Twoim obowiązku leży regularnie sprawdzanie tych warunki podczas dalszego używania "antyradary.net - Antyradary - forum dla użytkowników urządzeń wykrywających fotoradary.".

Nasze forum jest oparte na skrypcie phpBB (dalej jako "oni", "ich", "skrypt phpBB", "www.phpbb.com", "Grupa phpBB"), które jest wydawane pod "Publiczną Licencją" (dalej jako "GPL") i może zostać pobrane z www.phpbb.com. Skrypt phpBB wspomaga tylko dyskusje przez Internet, grupa phpBB nie odpowiada za to co możemy, a czego nie możemy robić. W celu uzyskania więcej informacji o phpBB odwiedź http://www.phpbb.com/.

Zgadzasz się nie publikować obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych lub obrażających mniejszości rasowe, religijne i seksualne materiałów, jak również innych materiałów, które mogą pogwałcać prawo w Twoim kraju, kraju, gdzie "antyradary.net - Antyradary - forum dla użytkowników urządzeń wykrywających fotoradary." jest hostowane lub Prawo Międzynarodowe. W przypadku postępowania niezgodnego z powyższymi zasadami, zostaniesz natychmiastowo i bezapelacyjnie zbanowany, a Twój Dostawca Internetu zostanie przez nas powiadomiony o takim postępowaniu. Adres IP każdego postu jest zapisywany w celu przestrzegania zasad i/lub udowodnienia ich łamania. Zgadzasz się, że administracja "antyradary.net - Antyradary - forum dla użytkowników urządzeń wykrywających fotoradary." ma prawo do usuwania, edycji, przesuwania i zamykania każdego Twojego tematu oraz Twoich postów. Jako użytkownik zgadzasz się na to, by Twoje informacje były zachowane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże ani "antyradary.net - Antyradary - forum dla użytkowników urządzeń wykrywających fotoradary.", ani phpBB nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hakerskie prowadzące do pozyskania tych danych.


Protected by Anti-Spam ACP
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group