Obecny czas: 28 Mar 2024, 21:15

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)





Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Przestroga - Turbo Serwis z Wrocławia
PostWysłany: 06 Maj 2010, 10:10 
A-Team
Awatar użytkownika

Dołączenie: 16 Mar 2009, 16:37
Posty: 404
Pochwały: 5
Antyradar: Inny
Offline
Ku przestrodze chłopaki.

http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=34449.

_________________
Ktoś tobie pomógł? Daj mu Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Przestroga - Turbo Serwis z Wrocławia
PostWysłany: 27 Maj 2010, 11:40 
Nowy użytkownik

Dołączenie: 04 Kwi 2010, 11:54
Posty: 37
Miejscowość: Sopot
Pochwały: 1
Offline
Turbiny regeneruję TYLKO w ABB - Turbiny w Gdańsku.
Firma robi morskie sprzęty a one to naprawdę mają ciężko.
Są raczej drodzy ale za profesjonalizm i spokój ducha się płaci.
Nigdy w życiu bym nie oddał turbiny jakimś "cieciom" z Alledrogo, co to nawet ich warsztatu nie widziałem.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Przestroga - Turbo Serwis z Wrocławia
PostWysłany: 01 Sie 2011, 22:50 
Nowy użytkownik

Dołączenie: 01 Sie 2011, 18:51
Posty: 18
Antyradar: Brak
Offline
Ale bydło, ale niestety praktycznie wszędzie tak..

U mnie w mieście (Skarżysko-Kamienna) szmaciarze instalujący alarmy z firmy:
Zakład Handlowo-Usługowy
"TOMEK"
Henryk Tomaszewski
26-110 Skarżysko-Kamienna
ul. Krasińskiego 14/18
tel. 693 318 018

mają siedzibę przy ul. Niepodległości (koło Lidla)

zawyżyli mi dwukrotnie cenę za montaż niż przy ustalaniu !

Wiem że to nerwy i koszta nie w porównaniu do Twojej turbiny, ale też chciałem kogoś przed nimi też uprzedzić.

Byłem u nich 2 razy, bo obdzwoniłem całe miasto i wszędzie mówili ok. 200-250 zł za montaż alarmu z powiadomieniem na pilota i zdalnym odpalaniem + dodatkowe czujniki.
Ci twierdzą że za 100 zł założą - nie skusiła mnie tylko cena, lecz znajomy ich polecił, bo odblokowali mu radio za parę groszy i że w w ogóle tacy fajni i sprytni są.

Byli fajni jak był ustalany termin montażu (alarm kupiłem wcześniej na Allefajansie).
Przy odbiorze wołają 200 zł - więc pytam za co ?
Ci (ojciec z synem) świrują debili, że nie było mowy o instalacji takiego alarmu - tylko jakiegoś zwykłego.

Mówię więc kretynom, po co miałbym się pytać o cenę montażu zwykłego alarmu, skoro miałem już ten z powiadomieniem ??!

Odpowiedź ta sama - była mowa o zwykłym itd..
Po kilku wymianach słów, powiedziałem że im zapłacę tyle ile było ustalane, czyli 100 zł - szmaciarze na to, że zadzwonią po policję itd, albo będą demontować - więc mówię demontujcie ! Źruby już na ostatniego chama chcieli wydębić ode mnie pieniądze i mówią że będzie trzeba zapłacić ileś tam - chyba ok. 100 zł za tą robotę - no prze idioci !

Ja byłem jeszcze w pracy, dlatego musiała odebrać żona - gdybym do nich pojechał, to doszło by na pewno do rękoczynów i policja by mi na pewno nie pomogła, więc po kilku tel. doszło do kwoty 180 zł i kazałem wypisać FV imienną na wszelki wypadek jak by coś spartaczyli.

Nie miałem już nerwów do policji, czy sądzenia się ze śmieciami o parę zł, chciałem mieć po prostu to z głowy, a skoro był już gotowy...

Nie wiem tylko czy zrobili coś po złości, choć wątpię żeby coś takiego w ogóle dało się zrobić, lub żeby coś źle zrobić, bo często zupełnie nieregularnie, o różnych porach i bez żadnej przyczyny uruchamia mi się alarm :o

Zawsze myślałem że może ktoś blisko przeszedł, może wszedł jakiś kot, nawet silny podmuch wiatru, ale jak nie dawno zaraz po zamknięciu samochodu w pogodny dzień - wszystko pozamykane i zero wiatru - wszystkiego, zupełnie sam z siebie uruchomił się alarm, a ja odchodziłem od samochodu...

Dobrze że to powiadomienie chociaż jest, to nie męczy zbyt sąsiadów, ale budził mnie za to chyba już o wszystkich porach nocy...

Mieliście kiedyś taki przypadek - obojętnie w jakim alarmie ??
Ja myślę że to chyba wadliwe urządzenie, lub może któryś czujnik wariuje ??
Alarm to Carvox 2300 - pisałem o tym sprzedawcy, to mi kazał przemieścić antenkę od alarmu - oczywiście nic to nie dało.

Pozdrawiam,
insane


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Przestroga - Turbo Serwis z Wrocławia
PostWysłany: 04 Sie 2011, 09:52 
A-Team
Awatar użytkownika

Dołączenie: 16 Mar 2009, 16:37
Posty: 404
Pochwały: 5
Antyradar: Inny
Offline
Wiesz myślę że podciąganie ceny to wszędzie jest, co osobiście też mnie rozwala, ale jakbym miał z tego powodu się pienić to nerwów by nie starczyło. Raz zapłacisz więcej już nie wrócisz, a i odradzisz znajomym albo na forum.

Niestety nie miałem jeszcze żadnego wypadku aby alarm się sam wzbudzał a szczególnie uciążliwe że jeszcze cię budzi :), może warto go reklamować u sprzedawcy dowód montażu wyjęty z gardła już masz :].

_________________
Ktoś tobie pomógł? Daj mu Image


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości



Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron

Protected by Anti-Spam ACP
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group