WYSZUKIWARKA
Słowa kluczowe:
Start arrow Porady
Porady
Forum E-mail

zapraszamy na forum o antyradarach

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies do przechowywania identyfikatora sesji użytkownika. Dzięki temu plikowi będziesz zalogowany w serwisie przez cały czas przebywania w witrynie bądź do momentu wylogowania się. Możesz zrezygnować ze zbierania informacji poprzez pliki cookies, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki - niemniej w takim przypadku nie gwarantujemy poprawnego działania serwisu. Dowiedz się więcej

Witamy na stronie poświęconej antyradarom E-mail
Moją inspiracją do stworzenia tej strony była rozwijająca się pasja i zainteresowanie radarami oraz techniką mikrofalową. Strona ta powstała w oparciu o wieloletnie doświadczenia i jest następstwem przeprowadzenia setek (jeżeli nie tysięcy ?) testów praktycznych z różnymi antyradarami i radarami. Od początku roku 2007 część z naszych testów była rejestrowana i postanowiliśmy podzielić się naszymi spostrzeżeniami.
Czytaj więcej...
Dla początkujących E-mail
Dla niewtajemniczonych szukających dobrego antyradaru na początek kilka rad:
Czytaj więcej...
Szczypta teorii E-mail
Wszystkie mikrofalowe radary policyjne działają w oparciu o zjawisko Dopplera. Zjawisko Dopplera polega na zmianie częstotliwości fali podczas wzajemnej zmiany położenia źródła fali i odbiornika. Jeżeli obiekt się oddala to częstotliwość jest niższa, gdy zbliża to częstotliwość jest wyższa.
Czytaj więcej...
Interpretacja alarmów E-mail
Zakup antyradaru to dopiero pierwszy krok w obronie przed otrzymaniem mandatu za przekroczenie prędkości. Należy zdać sobie sprawę z zasady działania różnych rodzajów radarów oraz możliwości ich wykrycia przez antyradar.
Czytaj więcej...
Antyradary a bezpieczeństwo na drodze E-mail
W Wielkiej Brytanii, gdzie fotoradary wyrastają jak grzyby po deszczu, badania dotyczące ich wpływu na liczbę wypadków są szczególnie cenne.
Czytaj więcej...

Copyright 2008-2012 "ALTRA TEAM" Juras, Miro & Reyalp - serwissosnowiec.tk.
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Altra
antyradary.net 2012